Kategorie

Moje princezny Zobrazit v plné velikosti

Moje princezny

Jak nejlépe přiblížit dětem svět dávné Indie, s jeho slavnou kulturou i náboženstvím, než vyprávěním příběhů z její historie.
Moudrý mudrc Vjásadéva sepsal příběh této doby ve svém velkolepém díle Mahábhárata. V tomto zrcadle dějin starobylé Indie najdeme úžasné příběhy nejen Krišny a mnohých udatných panovníků, ale i osobností jemných jako okvětní lístky lotosu...

Více informací

185,00 Kč

Jak nejlépe přiblížit dětem svět dávné Indie, s jeho slavnou kulturou i náboženstvím, než vyprávěním příběhů z její historie.
Moudrý mudrc Vjásadéva sepsal příběh této doby ve svém velkolepém díle Mahábhárata. V tomto zrcadle dějin starobylé Indie najdeme úžasné příběhy nejen Krišny a mnohých udatných panovníků, ale i osobností jemných jako okvětní lístky lotosu.
Poslechněte si právě tyto příběhy o bohyních z nebes, ctnostných královnách a krásných princeznách, které uchvátí vaše srdce a vezmou vám dech.
V této publikaci najdete jednadvacet příběhů hrdinek z knih Mahábhárata a Krišna, Nejvyšší Osobnost Božství, jako například Gangá, Satjavatí, Draupadí, Subhadrá, Rukminí a Šrímatí Rádhárání.
Ačkoliv je kniha, doplněná mnoha ilustracemi a krásnou grafickou úpravou, určena především pro děti, jistě svým obsahem zaujme i jejich rodiče.
72 stran, tvrdá vazba, 21 stran barevné obrazové přílohy.