Kategorie

Časopis Náma-Hatta 2/19 Zobrazit v plné velikosti

Časopis Náma-Hatta 2/19

Z obsahu: seriál Šruta Kírtiho dáse Co je na tom těžkého?, pokračování vaišnavské etikety Bhaktičáru Svámího, přednáška Šríly Prabhupády „Ničíme si své životy“, pokračování Gaura ganóddéši dípiky, fotoreportáž z pohřbu Manórúpy déví dásí, 2. část Šrí Íšopanišady, esej Džajgurudéva dáse „Věda a pavěda“, úryvek z knihy Relevance, přinášející příběh Amékhaly déví dásí od Šruta Kírtiho dáse, ...

Více informací

30,00 Kč

Přináší duchovní pohled na zajímavá témata a události, přednášky duchovních mistrů, aktuální informace o činnostech Hare Krišna hnutí – programy, festivaly, přednášky, semináře atd., články na různá filozofická témata – karma, reinkarnace, vědomí, atd., praktické rady pro bhakti-jógu a mantra meditaci, tvorbu oddaných Krišny (eseje apod.) a vegetariánské recepty.

Z obsahu: seriál Šruta Kírtiho dáse Co je na tom těžkého?, pokračování vaišnavské etikety Bhaktičáru Svámího, přednáška Šríly Prabhupády „Ničíme si své životy“, pokračování Gaura ganóddéši dípiky, fotoreportáž z pohřbu Manórúpy déví dásí, 2. část Šrí Íšopanišady, esej Džajgurudéva dáse „Věda a pavěda“, úryvek z knihy Relevance, přinášející příběh Amékhaly déví dásí od Šruta Kírtiho dáse, esej Bhaktivigjány Gósvámího o pokoře a pýše, reportáž Dharmátmy dáse z Vradža Mandala pada játry, aktuální informace o Jídlu pro život Doněck, dětskou stránku s testem od Prija Kírtiho dáse a bhakty Vanší Gópála nejen pro děti, ukázka se Šrímad Bhágavata Mahátmji, dokončení reportáže Nrisinha Čaitanji dáse z Mexika s názvem „Ve stínu sombrér“ a recept Gítámrity déví dásí na sabdží hrachu, květáku a brambor.

Více informací: http://harekrsna-luzce.cz/casopis-nama-hatta.php